NIKA cайт методиста Козир С.М.

Майбутні захисники Вітчизни

22 квіт. 2017
В рамках проведення завершального етапу навчання з предмету "Захист Вітчизни", 20-21-22 квітня 2016 року проводилися навчально-польові заняття учнів 11 класів навчальних закладів району.

Щорічно у квітні   для учнів 11 класів за сприяння  Олександрійської райдержадміністрації та командування  ї військових частин А-1405 З   Збройних Силах України та 2269 Національної гвардії Україн проводяться ознайомчі заняття з підготовки допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших державних військових формуваннях.

Учні навчальних закладів району та вчителі  були ознайомлені з історією, бойовим шляхом військових частин.

Майбутні захисники  знайомилися та вивчали зразки стрілецької зброї.  Продовження занять відбулося на стрільбищі, де були проведені практичні заняття з володіння зброєю.